gAnalytics - Google Analytics

Android İçin Google Analytics Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,8 MB
  • Version 1.2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma e6bapps
Android işletim sistemli cep telefonunuzdan Google Analytics verilerine ulaşmanız ve incelemeniz için mükemmel bir programdır.
Android işletim sistemli cep telefonunuzdan Google Analytics verilerine ulaşmanız ve incelemeniz için mükemmel bir programdır.

Sitenizin trafik bilgilerini takip edebileceğiniz başarılı bir Android uygulaması olan gAnalytics - Google Analytics ile internette Google Analytics servisini kullanıyorsanız, bu uygulama sayesinde de sitenizin trafik istatistiğini mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz. Tekil ziyaretçi sayısı, sayfa görüntüleme oranı, ziyaretçilerinizin kullandığı browser ve işletim sistemi gibi bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.

Tüm verilere eksiksiz ulaşım olanağı sunan uygulama ile ayrıca saat bazında akışları görebiliyorsunuz. Anlık site verileri ile entegra çalışan uygulamada farklı site profillerine de bakabilirsiniz. Grafiksel veriler, ziyaretçi istatistikleri, arama, içerik takip edilme sayıları gibi basit araçları içinde barındıran uygulama bu alanda mobil imkanlar sağlaması ile oldukça pratik. E-ticaret ve hedefler gibi kısımları destekleyen uygulamada dilerseniz verileri belirli tarihler arasında filtreleyebiliyor ve görüntüleyebiliyorsunuz.
gAnalytics - Google Analytics indir